Výbor z fejetonů 2002–2007.
| Hmotnost | 538 g |
|---|---|
| Rozměry | 214 × 155 × 22 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 296 |
| EAN | 9788073631499 |
| ISBN | 978-80-7363-149-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2008-09-23 |
| Vydání | 1. |
Výbor z fejetonů 2002–2007.
| Hmotnost | 538 g |
|---|---|
| Rozměry | 214 × 155 × 22 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 296 |
| EAN | 9788073631499 |
| ISBN | 978-80-7363-149-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2008-09-23 |
| Vydání | 1. |