| Hmotnost | 284 g |
|---|---|
| Rozměry | 205 × 155 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 128 |
| EAN | 9788072322961 |
| ISBN | 80-7232-296-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 284 g |
|---|---|
| Rozměry | 205 × 155 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 128 |
| EAN | 9788072322961 |
| ISBN | 80-7232-296-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-11-01 |
| Vydání | 1. |