Aktivity k nálepkami pro děti.
| Hmotnost | 158 g |
|---|---|
| Rozměry | 285 × 210 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 32 |
| EAN | 9788084443289 |
| ISBN | 978-80-8444-328-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-11-23 |
| Vydání | 1. |
Aktivity k nálepkami pro děti.
| Hmotnost | 158 g |
|---|---|
| Rozměry | 285 × 210 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 32 |
| EAN | 9788084443289 |
| ISBN | 978-80-8444-328-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-11-23 |
| Vydání | 1. |