| Hmotnost | 774 g |
|---|---|
| Rozměry | 240 × 168 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 255 |
| EAN | 9788072683369 |
| ISBN | 80-7268-336-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 774 g |
|---|---|
| Rozměry | 240 × 168 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 255 |
| EAN | 9788072683369 |
| ISBN | 80-7268-336-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-01-01 |
| Vydání | 1. |