| Hmotnost | 724 g |
|---|---|
| Rozměry | 302 × 188 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 224 |
| EAN | 9788023967173 |
| ISBN | 978-80-239-6717-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2007-12-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 724 g |
|---|---|
| Rozměry | 302 × 188 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 224 |
| EAN | 9788023967173 |
| ISBN | 978-80-239-6717-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2007-12-01 |
| Vydání | 1. |