| Hmotnost | 314 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 210 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 112 |
| EAN | 9788086686448 |
| ISBN | 80-86686-44-2 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 314 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 210 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 112 |
| EAN | 9788086686448 |
| ISBN | 80-86686-44-2 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |