| Hmotnost | 180 g |
|---|---|
| Rozměry | 175 × 105 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 231 |
| EAN | 9788085911664 |
| ISBN | 80-85911-66-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 180 g |
|---|---|
| Rozměry | 175 × 105 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 231 |
| EAN | 9788085911664 |
| ISBN | 80-85911-66-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |