| Hmotnost | 396 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 150 × 23 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| EAN | 9788071931478 |
| ISBN | 80-7193-147-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2003-04-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 396 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 150 × 23 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| EAN | 9788071931478 |
| ISBN | 80-7193-147-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2003-04-01 |
| Vydání | 1. |