20. díl.
| Hmotnost | 240 g |
|---|---|
| Rozměry | 183 × 129 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 228 |
| EAN | 9788074495182 |
| ISBN | 978-80-7449-518-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2018-06-20 |
| Vydání | 1. |
20. díl.
| Hmotnost | 240 g |
|---|---|
| Rozměry | 183 × 129 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 228 |
| EAN | 9788074495182 |
| ISBN | 978-80-7449-518-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2018-06-20 |
| Vydání | 1. |