Nejznámější sbírka baladických básní.
| Hmotnost | 488 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 161 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 136 |
| EAN | 9788072523290 |
| ISBN | 978-80-7252-329-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2011-05-01 |
| Vydání | 1. |
Nejznámější sbírka baladických básní.
| Hmotnost | 488 g |
|---|---|
| Rozměry | 236 × 161 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 136 |
| EAN | 9788072523290 |
| ISBN | 978-80-7252-329-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2011-05-01 |
| Vydání | 1. |