| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Rozměry | 144 × 101 × 2 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 9788073876494 |
| ISBN | 978-80-7387-649-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-03-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Rozměry | 144 × 101 × 2 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 9788073876494 |
| ISBN | 978-80-7387-649-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-03-01 |
| Vydání | 1. |