Sešit plný veselých říkanek.
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Rozměry | 144 × 101 × 2 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 9788073876685 |
| ISBN | 978-80-7387-668-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-04-01 |
| Vydání | 1. |
Sešit plný veselých říkanek.
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Rozměry | 144 × 101 × 2 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 9788073876685 |
| ISBN | 978-80-7387-668-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-04-01 |
| Vydání | 1. |