| Hmotnost | 276 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 140 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 200 |
| EAN | 9788073876807 |
| ISBN | 978-80-7387-680-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-09-01 |
| Vydání | 4. |
| Hmotnost | 276 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 140 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 200 |
| EAN | 9788073876807 |
| ISBN | 978-80-7387-680-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-09-01 |
| Vydání | 4. |