| Hmotnost | 332 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 132 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 279 |
| EAN | 9781408867709 |
| ISBN | 978-1-4088-6770-9 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 332 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 132 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 279 |
| EAN | 9781408867709 |
| ISBN | 978-1-4088-6770-9 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |