| Hmotnost | 288 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 211 × 6 mm |
| Typ, vazba | Karty |
| Počet stran | 5 |
| EAN | 9781405875547 |
| ISBN | 978-1-4058-7554-7 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2009-03-06 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 288 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 211 × 6 mm |
| Typ, vazba | Karty |
| Počet stran | 5 |
| EAN | 9781405875547 |
| ISBN | 978-1-4058-7554-7 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2009-03-06 |
| Vydání | 1. |