| Hmotnost | 198 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 127 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 224 |
| EAN | 9781847493507 |
| ISBN | 978-1-84749-350-7 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 198 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 127 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 224 |
| EAN | 9781847493507 |
| ISBN | 978-1-84749-350-7 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |