| Hmotnost | 414 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 129 × 35 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 510 |
| EAN | 9781847493736 |
| ISBN | 978-1-84749-373-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 414 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 129 × 35 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 510 |
| EAN | 9781847493736 |
| ISBN | 978-1-84749-373-6 |
| Jazyk | anglicky |
| Vydání | 1. |