| Hmotnost | 148 g |
|---|---|
| Rozměry | 176 × 124 × 13 mm |
| Typ, vazba | Papírenské zboží |
| Počet stran | 25 |
| EAN | 9788023971828 |
| ISBN | 80-239-7182-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2019-11-11 |
| Hmotnost | 148 g |
|---|---|
| Rozměry | 176 × 124 × 13 mm |
| Typ, vazba | Papírenské zboží |
| Počet stran | 25 |
| EAN | 9788023971828 |
| ISBN | 80-239-7182-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2019-11-11 |