| Hmotnost | 272 g |
|---|---|
| Rozměry | 278 × 201 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 80 |
| EAN | 9783126071383 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2019-11-15 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 272 g |
|---|---|
| Rozměry | 278 × 201 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 80 |
| EAN | 9783126071383 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2019-11-15 |
| Vydání | 1. |