| Hmotnost | 336 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 188 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 191 |
| EAN | 9781380067241 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2021-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 336 g |
|---|---|
| Rozměry | 298 × 188 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 191 |
| EAN | 9781380067241 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2021-01-01 |
| Vydání | 1. |