6 příběhů o pejskovi Tlapkovi v angličtině.
| Hmotnost | 330 g |
|---|---|
| Rozměry | 196 × 178 × 15 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9781845575908 |
| ISBN | 978-18-455-7590-8 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2007-01-01 |
| Vydání | 1. |
6 příběhů o pejskovi Tlapkovi v angličtině.
| Hmotnost | 330 g |
|---|---|
| Rozměry | 196 × 178 × 15 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9781845575908 |
| ISBN | 978-18-455-7590-8 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2007-01-01 |
| Vydání | 1. |