| Hmotnost | 458 g |
|---|---|
| Rozměry | 206 × 148 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 322 |
| EAN | 9788074024627 |
| ISBN | 978-80-7402-462-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-07 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 458 g |
|---|---|
| Rozměry | 206 × 148 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 322 |
| EAN | 9788074024627 |
| ISBN | 978-80-7402-462-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-07 |
| Vydání | 1. |