Oficiální prvotina Martina Brože, básníka z Brna
| Hmotnost | 86 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 151 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 74 |
| EAN | 9788076453609 |
| ISBN | 978-80-7645-360-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-04 |
| Vydání | 1. |
Oficiální prvotina Martina Brože, básníka z Brna
| Hmotnost | 86 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 151 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 74 |
| EAN | 9788076453609 |
| ISBN | 978-80-7645-360-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-04 |
| Vydání | 1. |