Medved i Devocka – Zjednodušené četby
| Hmotnost | 48 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 115 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 31 |
| EAN | 9783125153394 |
| ISBN | 978-3-12-515339-4 |
| Jazyk | rusky |
| Vydání | 1. |
Medved i Devocka – Zjednodušené četby
| Hmotnost | 48 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 115 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 31 |
| EAN | 9783125153394 |
| ISBN | 978-3-12-515339-4 |
| Jazyk | rusky |
| Vydání | 1. |