| Hmotnost | 212 g |
|---|---|
| Rozměry | 250 × 130 × 20 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9783829738279 |
| ISBN | 978-3-8297-3827-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-03-10 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 212 g |
|---|---|
| Rozměry | 250 × 130 × 20 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9783829738279 |
| ISBN | 978-3-8297-3827-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-03-10 |
| Vydání | 1. |