| Hmotnost | 306 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 119 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 368 |
| EAN | 9781408749647 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-11-14 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 306 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 119 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 368 |
| EAN | 9781408749647 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-11-14 |
| Vydání | 1. |