| Hmotnost | 224 g |
|---|---|
| Rozměry | 290 × 217 × 18 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9783829739337 |
| ISBN | 978-3-8297-3933-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-11-28 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 224 g |
|---|---|
| Rozměry | 290 × 217 × 18 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9783829739337 |
| ISBN | 978-3-8297-3933-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-11-28 |
| Vydání | 1. |