| Hmotnost | 292 g |
|---|---|
| Rozměry | 202 × 135 × 30 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 373 |
| EAN | 9780063430402 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-21 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 292 g |
|---|---|
| Rozměry | 202 × 135 × 30 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 373 |
| EAN | 9780063430402 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-21 |
| Vydání | 1. |