Konverzace češtiny pro rusky mluvící cizince.
| Hmotnost | 166 g |
|---|---|
| Rozměry | 140 × 95 × 31 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 320 |
| EAN | 9788077000666 |
| ISBN | 978-80-7700-066-6 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2025-10-09 |
| Vydání | 3. |
Konverzace češtiny pro rusky mluvící cizince.
| Hmotnost | 166 g |
|---|---|
| Rozměry | 140 × 95 × 31 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 320 |
| EAN | 9788077000666 |
| ISBN | 978-80-7700-066-6 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2025-10-09 |
| Vydání | 3. |