| Hmotnost | 832 g |
|---|---|
| Rozměry | 235 × 192 × 28 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 303 |
| EAN | 9781398856097 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 832 g |
|---|---|
| Rozměry | 235 × 192 × 28 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 303 |
| EAN | 9781398856097 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |