| Hmotnost | 1046 g |
|---|---|
| Rozměry | 242 × 161 × 38 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 511 |
| EAN | 9781398813601 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-30 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1046 g |
|---|---|
| Rozměry | 242 × 161 × 38 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 511 |
| EAN | 9781398813601 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-30 |
| Vydání | 1. |