| Hmotnost | 964 g |
|---|---|
| Rozměry | 269 × 202 × 36 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9781398860223 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 964 g |
|---|---|
| Rozměry | 269 × 202 × 36 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9781398860223 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |