| Hmotnost | 460 g |
|---|---|
| Rozměry | 239 × 160 × 31 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 289 |
| EAN | 9798217059041 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-28 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 460 g |
|---|---|
| Rozměry | 239 × 160 × 31 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 289 |
| EAN | 9798217059041 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-28 |
| Vydání | 1. |