| Hmotnost | 310 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 131 × 33 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 420 |
| EAN | 9781761821257 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-12-30 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 310 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 131 × 33 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 420 |
| EAN | 9781761821257 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-12-30 |
| Vydání | 1. |