| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Rozměry | 143 × 101 × 1 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 9788075531285 |
| ISBN | 978-80-7553-128-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-10-03 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 10 g |
|---|---|
| Rozměry | 143 × 101 × 1 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 9788075531285 |
| ISBN | 978-80-7553-128-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-10-03 |
| Vydání | 1. |