| Hmotnost | 152 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 129 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 197 |
| EAN | 9781529961447 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2026-03-19 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 152 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 129 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 197 |
| EAN | 9781529961447 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2026-03-19 |
| Vydání | 1. |