| Hmotnost | 488 g |
|---|---|
| Rozměry | 241 × 155 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 126 |
| EAN | 9788072683123 |
| ISBN | 80-7268-312-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 488 g |
|---|---|
| Rozměry | 241 × 155 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 126 |
| EAN | 9788072683123 |
| ISBN | 80-7268-312-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2005-01-01 |
| Vydání | 1. |