| Hmotnost | 262 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 140 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 176 |
| EAN | 9788076842885 |
| ISBN | 978-80-7684-288-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-04-02 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 262 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 140 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 176 |
| EAN | 9788076842885 |
| ISBN | 978-80-7684-288-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-04-02 |
| Vydání | 1. |