| Hmotnost | 866 g |
|---|---|
| Rozměry | 287 × 206 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| EAN | 9788072320127 |
| ISBN | 80-7232-012-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2003-08-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 866 g |
|---|---|
| Rozměry | 287 × 206 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| EAN | 9788072320127 |
| ISBN | 80-7232-012-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2003-08-01 |
| Vydání | 1. |