Omalovánka so samolepkami.
| Hmotnost | 180 g |
|---|---|
| Rozměry | 309 × 214 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 38 |
| EAN | 9788084444064 |
| ISBN | 978-80-84444-06-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-06-16 |
| Vydání | 1. |
Omalovánka so samolepkami.
| Hmotnost | 180 g |
|---|---|
| Rozměry | 309 × 214 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 38 |
| EAN | 9788084444064 |
| ISBN | 978-80-84444-06-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-06-16 |
| Vydání | 1. |