| Hmotnost | 56 g |
|---|---|
| Rozměry | 220 × 99 × 10 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9783899442885 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2015-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 56 g |
|---|---|
| Rozměry | 220 × 99 × 10 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9783899442885 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2015-01-01 |
| Vydání | 1. |