Němčina pro střední školy
| Hmotnost | 935 g |
|---|---|
| Rozměry | 280 × 199 × 26 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 296 |
| EAN | 9783126060578 |
| ISBN | 978-3-12-606057-8 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2017-05-01 |
| Vydání | 1. |
Němčina pro střední školy
| Hmotnost | 935 g |
|---|---|
| Rozměry | 280 × 199 × 26 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 296 |
| EAN | 9783126060578 |
| ISBN | 978-3-12-606057-8 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2017-05-01 |
| Vydání | 1. |