Drama o třech aktech ve 14 obrazech.
| Hmotnost | 96 g |
|---|---|
| Rozměry | 188 × 113 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 96 |
| EAN | 9788074832086 |
| ISBN | 978-80-7483-208-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-01-31 |
| Vydání | 6. |
Drama o třech aktech ve 14 obrazech.
| Hmotnost | 96 g |
|---|---|
| Rozměry | 188 × 113 × 9 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 96 |
| EAN | 9788074832086 |
| ISBN | 978-80-7483-208-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-01-31 |
| Vydání | 6. |