2dílný pracovní sešit + žákovská licenceJazyková úroveň:A2
| Hmotnost | 490 g |
|---|---|
| Rozměry | 302 × 216 × 14 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| EAN | 9788073973452 |
| ISBN | 978-80-7397-345-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-08-31 |
| Vydání | 1. |
2dílný pracovní sešit + žákovská licenceJazyková úroveň:A2
| Hmotnost | 490 g |
|---|---|
| Rozměry | 302 × 216 × 14 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| EAN | 9788073973452 |
| ISBN | 978-80-7397-345-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-08-31 |
| Vydání | 1. |