| Hmotnost | 238 g |
|---|---|
| Rozměry | 250 × 126 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788880296232 |
| ISBN | 88-8029-623-X |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 238 g |
|---|---|
| Rozměry | 250 × 126 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788880296232 |
| ISBN | 88-8029-623-X |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |