| Hmotnost | 320 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 129 × 33 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 436 |
| EAN | 9781761821288 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-12-30 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 320 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 129 × 33 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 436 |
| EAN | 9781761821288 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-12-30 |
| Vydání | 1. |