| Hmotnost | 432 g |
|---|---|
| Rozměry | 248 × 190 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 80 |
| EAN | 9788024284613 |
| ISBN | 978-80-242-8461-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-21 |
| Vydání | 6. |
| Hmotnost | 432 g |
|---|---|
| Rozměry | 248 × 190 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 80 |
| EAN | 9788024284613 |
| ISBN | 978-80-242-8461-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-21 |
| Vydání | 6. |