| Hmotnost | 246 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 130 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 250 |
| EAN | 9781398855953 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 246 g |
|---|---|
| Rozměry | 198 × 130 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 250 |
| EAN | 9781398855953 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |