| Hmotnost | 1260 g |
|---|---|
| Rozměry | 243 × 163 × 48 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 928 |
| EAN | 9781398849143 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-30 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1260 g |
|---|---|
| Rozměry | 243 × 163 × 48 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 928 |
| EAN | 9781398849143 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-30 |
| Vydání | 1. |