| Hmotnost | 960 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 199 × 30 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 208 |
| EAN | 9781398850835 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-30 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 960 g |
|---|---|
| Rozměry | 258 × 199 × 30 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 208 |
| EAN | 9781398850835 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-30 |
| Vydání | 1. |